ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager مناسب چه کسانی است؟

ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager مناسب چه کسانی است؟

ماساژور هوشمند پروانه EMS

ماساژور پروانه EMS

1. از این مینی پچ ماساژ می توان برای ماساژ قسمت های مختلف کل بدن مانند پشت، گردن، باسن، کمر، بازوها، پاهاو غیره استفاده کرد.

2. 8 حالت ماساژ و 19 شدت قابل تنظیم برای رفع نیازهای واقعی گروه های مختلف مردم وجود دارد. شما می توانید مناسب ترین حالت و شدت را با توجه به نیازهای شخصی خود انتخاب کنید.

3-به طور موثر درون ماهیچه ها را تحریک می کند، گردش خون را بهبود می بخشد، خستگی را سریع برطرف می کند، عضلات را شل می کند و درد و درد عضلانی را تسکین می دهد.

4. پچ ماساژ ما اندازه کوچک و وزن سبکی دارد و برای بسیاری از موارد مانند استراحت ناهار، مسافرت، سفر کاری، سرگرمی، کارهای خانه و …. مناسب میباشد.

⚠️زنان باردار و افراد با مشکلات قلبی و فشار خون استفاده نکنند⚠️

ویژگی های مهم ماساژور پروانه EMS :

 • جنس: ABS + PU

 • محدودیت استفاده: زنان باردار، افراد با مشکل قلبی و فشار خون

 • ورودی: ۵ ولت ۱ آمپر

 • استفاده روزانه: حداکثر یک ساعت

 • حالت ماساژ: ۸ حالت

 • زمان شارژ: نیم ساعت

 • شدت ماساژ: ۱۹ مرحله ای

 • زمان استفاده: ۴ ساعت

 • ظرفیت باتری: ۱۵۰ mAh

 • کابل شارژ: دارد

ماساژور برقی پروانه ای تنس EMS Mini Massager

ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager با فناوری EMS برای کنترل ماهیچه ها و تحریک عضلات بدن استفاده می شود.  دارای ۶ حالت ماساژ داخلی و ۹ شدت است.با استفاده ۲۰ دقیقه در طول روز به آرامش عضلات خود کمک کنید. دستگاه دارای خروجی USB بر روی کنترل و دستگاه اصلی است و ۳۰ دقیقه برای شارژ لازم است.

فناوری تنس یا EMS

در تولید این ماساژور از فناوری EMS استفاده شده است. این فناوری باعث ایجاد جریان پالس و فرکانس برقی به بدن میشود. این فرکانس ها عضلات را تحریک میکند. باعث گردش خون در ناحیه تحت نظر میشود. باعث افزایش متابولیسم در نقطه ماساژ و ایجاد حس آرامش میشود. این فرکانس ها با شل و سفت کردن عضلات همانند یک ورزش عضلات شما را تحت تاثیر قرار میدهند.

ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager مناسب چه کسانی است؟

چنانچه در اثر ورزش دچار کشیدگی و درد عضلانی هستید. استفاده از ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager توصیه میگردد. چنانچه بیماری در خانه دارید که امکان ورزش کردن را ندارد، این ماساژور گزینه خوبی برای افرادی ست که توانایی ورزش کردن ندارند. همچنین گزینه بسیار خوبی برای کارمندان و کارکنان اداری که پشت میز نشین هستند.

زیرا تنها با چسباندن آن بر روی بدن خود میتوانند یک ماساژ حرفه ای را در محل کار حین کار و فعالیت تجربه کنند. کارمندان معمولا از مچ درد ،گردن درد ، و کمر درد در ناحیه گودی کمر رنج میبرند. این ماساژور به راحتی در این محل ها قابل نصب است. با توجه به آستانه درد و توان تحمل شدت ماساژ در هر ناحیه از بدن قابل تنظبم است.

خصوصیات ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager

ماساژور برقی پروانه ای EMS Mini Massager دارای 6 حالت ماساژ داخلی، 9 شدت ماساژ است. این ماساژور بی سیم با کنترل کار میکند. با استفاده 20 دقیقه در طول روز به آرامش عضلات خود کمک کنید. این دستگاه مجهز به مواد با کیفیت، بدون بو و سازگار با پوست است. این ماساژور فوق العاده سبک، فوق العاده نازک است و شما میتوانید از آن در زیر لباس خود به صورت مخفی استفاده کنید. در ضمن حمل این ماساژور هم راحت است و بسیار کم جا ست.

نحوه استفاده پد ماساژ کنترلی

ابتدا عرق در ناحیه ای که پد با آن در تماس است را پاک کنید. و پد را به سطح مورد نظر بچسبانید. دستگاه دایره ای را به پد وصل کنید به طوری که دکمه ها در جای خود قرار بگیرند. درون دستگاه و پد آهنربا گار گذاشته شده که هر دو آهنربا یکیدیگر را جذب میکنند. به راحتی به هم وصل میشوند. ریموت کنترل را روشن کنید. دکمه خاموش روشن دستگاه اصلی را نیز روشن کنید. 6 حالت و 9 شدت در دسترس شماست. شما  20 دقیقه از شروع تا پایان ماساژ زمان دارید. تا این 6 حالت و 9 شدت را امتحان کنید. از آن لذت ببرید.

حالت ماساژ را چطور تغییر بدهیم؟

پس از اینکه ریموت کنترل روشن شد. به طور اتوماتیک بر روی حالت یک قرار دارد. با فشردن دکمه M به حالت های دیگر ماساژ که 6 مدل هستند آنها را تغییر دهید . و با فشردن دکمه + شدت ماساژ که 9 سطح دارد را بالا ببرید. یا در صورت شدید بودن با فشردن دکمه – منفی از شدت ماساژ بکاهید.

موارد منع مصرف افراد

 • بیماران قلبی، بیماران سرطانی، خانم های باردار، بیماران صرع
 • برر روی قلب و یا پوست آسیب دیده و دهان استفاده نکنید
 • در مکان های مرطوب مانند حمام استفاده نکنید.
 • در هنگام رانندگی و خواب استفاده نشود
 • درتماس با جواهرات و بدلیجات فلزی قرار نگیرد

⚠️ زنان باردار و افراد با مشکلات قلبی و فشار خون استفاده نکنند ⚠️

 • 1. از این مینی پچ ماساژ می توان برای ماساژ قسمت های مختلف کل بدن مانند گردن، پشت، کمر، باسن، پاها، بازوها و غیره استفاده کرد.
 • 2. 8 حالت ماساژ و 19 شدت قابل تنظیم برای رفع نیازهای واقعی گروه های  مختلف مردم وجود دارد. شما می توانید مناسب ترین حالت و شدت را با توجه به  نیازهای شخصی خود انتخاب کنید.
 • 3-به طور موثر درون ماهیچه ها را  تحریک می کند، گردش خون را بهبود می بخشد، خستگی را سریع برطرف می کند،  عضلات را شل می کند و درد و درد عضلانی را تسکین می دهد.
 • 4. پچ  ماساژ ما اندازه کوچک و وزن سبکی دارد و برای بسیاری از موارد مانند  استراحت ناهار، مسافرت، سفر کاری، سرگرمی، کارهای خانه و غیره مناسب است.

شما می توانید این محصول را با خیال راحت و اطمینان کامل از فروشگاه فرداد الکتریک خریداری کنید.

منوی اصلی